Банер

Клієнти про компанію

 

Дуже вдячна вам! Безмежно просто! Зараз ця виплата як ніколи необхідна мені! Мирного неба!

Олена, Київ, 11.03.2022

 

Хочу подякувати за те, що Ви насправді надаєте захист при нещасних випадках. На жаль, зі мною такий трапився. Дякую щиро за гарний захист, тепер буду усім рекомендувати Вашу страхову "Рідна".

Руслана, Львів, 26.11.2021

 

Співпрацюю з СК "Рідна" вже більше 10 років. Зараз застрахований по договору добровільного страхування. Наприкінці лютого відбувся страховий випадок. Але завдяки професіоналізму фахівців СК Рідна (зокрема, Пенькова Юрія Олексійовича) велика проблема перетворилася на маленьке непорозуміння.
Велика фаховість та постійна надійність "Рідної" дає мені впевненість, що завтра, якщо щось станеться, це буде знову маленьке непорозуміння.

Олег, Київ, 04.03.2021

 

Вже багато років я із дітьми та батьком кожну зиму їздимо кататися на гірських лижах. І щороку виникає проблема, що страхові компанії відмовляються страхувати мого молодого тата. Мовляв, недостатньо він молодий, щоб його страхувати. Нарешті я знайшов таку компанію. Дякую  СК "Рідна", що їхня політика далека від ейджизму та упередженості щодо дорослих людей, котрі не бажають сидіти перед телевізором, а обирають для себе активний відпочинок.

Павло, Київ, 22.02.2021

 

Дуже хороша страхова компанія, якісне обслуговування клієнтів, своечасні виплати. Рекомендую!

Ігор, Київ, 11.01.2021


Страховала свою свекровь по страховке Covid-19, так как она работает преподавателем в лицее и имела высокие риски заразиться. Что собственно и случилось(. Полностью довольна страховой «Ридна». Очень хороший и отзывчивый персонал — быстро проконсультировали по предоставлению всех справок и точно также быстро свекровь получила выплату. Одна из немногих компаний, которую, действительно могу рекомендовать!

Алена, Киев, 04.01.2021

 

Первая моя СК.
Компания меня не разочеровала. Специалисты компетентные. Спасибо Юрию Алексеевичу за оперативную помощь. Рекомендую.

Богдан Кравчук. Киев, 20.11.2020

 

Вдячна за професіоналізм фахівців компанії та швидкі грамотні рішення. Підготувати договір день у день - це дорогого коштує. Обов'язково звертатимуся ще у СК "Рідна" за страховими послугами.

Ірина, брокер. Київ, 07.10.2020

 

Дуже вдячний "Рідній" страховій компанії. Її страхові поліси визнані у яхт-клубах світу, у тому числі у Королівських!

Григорій Щербонос, яхтсмен. Київ, 28.07.2020

 

Відповідальна компанія. Чесно і прозоро, дуже приємний персонал... Швидко і якісно усе оформлюють, надають всю інформацію.

Сергій, Київ, 10.07.2019

Рекомендую СК "Ридна" для страхования авто. Случился неприятный инцидент и компания оперативно, с вниманием и максимальной заботой (сами отогнали авто на СТО) решила все вопросы.
И это не случайность, владельцы исключительно порядочные люди, а это дорого стоит. Так что проверено и можно обращаться в СК "Ридна".

Татьяна, Киев, 14.05.2018

 

Услугами СК «Ридна» пользуюсь не первый год. Страхую машину по КАСКО и ОСАГО. За это время было несколько страховых случаев, «Ридна» выплатила очень быстро и по-честному посчитали суммы ущерба. Довольна отношением сотрудников компании к клиентам, приятно иметь дело с такими людьми и страховой «Ридна».

Наталья, Киев, 27.02.2018

Багато років страхую свою машину в СК «Рідна», своїм вибором задоволена. Цього року потрапила в ДТП в якому сильно пошкодила машину. Отримала від СК «Рідна» страхову виплату біль ніж 130 тис. грн., що повністю покрило вартість ремонту. До цього у мене було ще два страхових випадки, також виплати були своєчасні і в повному обсязі. Дякую співробітникам страхової компанії «Рідна» за оперативність та компетентність.

Олена Вовк, Київ, 30.10.2017

 

СК «Ридна» - лучшая страховая компания! Страхуюсь не первый год, были страховые случаи. Все выплатили быстро и в полной мере. Огромное вам спасибо! Отдельная благодарность Юрию Алексеевичу!

Наталья, Киев, 18.06.2017

Начиная с 2008 года страхую свой автомобиль и ответственность в СК "РИДНА". На протяжении 10 лет (немалый срок!!!) страхования могу сказать только положительные слова о работе СК "РИДНА". Работа с клиентом качественная, своевременная, доброжелательная, начиная с оформления документов и заканчивая компенсацией стоимости ремонта автомобиля. Рекомендовал своим друзьям, коллегам, в ответ услышал также положительные отзывы о работе компании.

Александр Кривошея, Киев, 24.04.2017


 • Велику подяку страховій компанії «Рідна» висловлює сім`я Малофеєвих з міста Запоріжжя!

  По-родинному щирі відносини до кожного клієнта вже протягом шости років спонукають нас на подовження та розширення пакета страхових послуг від цієї компанії. Ми завжди відчуваємо  при спілкуванні з співробітниками СК «Рідна»  фаховий, персональний підхід і добре ставлення до потреб своїх клієнтів. Впевненість в виборі особисто цієї страхової компанії надає  й те, що власники цього закладу - шановані, чесні, порядні люди, які в повсякденному житті є добрим прикладом для будь-кого.

  Дякуємо, бажаємо успіхів вам усім, та доброго здоров`я!

  Сім`я Малофеєвих, Запоріжжя

  Нарешті на теренах України з’явилась страхова компанія, яка завжди поруч у неприємні моменти життя. Досить лаконічна назва: "Рідна" повністю підтверджується професійними якостями команди Компанії та ставленням до клієнтів. При настанні страхової події тут спрацьовує не бюрократичний механізм, а прагнення допомогти у вирішенні твоєї проблеми. Ставлення до тебе не як до контрагента за договором, а як до дуже давнього і близького друга.
  Відчуття від співпраці дуже тепле, рідне.
  Успіхів вам від щирого серця!

  Ростислав Передерій, 30.09.2011

  Висловлюю велику подяку працівникам та керівництву ЗАТ «Рідна» за професійне та людяне ставлення, відношення до клієнтів компанії, а також за високий професійний підхід к вирішенню страхових випадків. Окрема подяка за своєчасне та повне відшкодування завданих збитків.

  Особливо хочу відмітити професійну роботу Стародуб Ніни, Ганоль Наталії, Пенькова Юрія.

  З повагою та пошаною до ЗАТ «Рідна» Кривошея О.В.

  Дякуємо за добре обслуговування, розуміння різних життєвих сітуацій та відсутність зайвої бюрократії.

  Шапоренко Светлана

  Велика подяка за якісне та швидке обслуговування!!! Приємно працювати з розумними, знаючими та приємними людьми!

  Волочай Л.Г. ООО «С.О.Т.Би»

 

 

Подяки від партнерів:

ТОВ "Бікко"

ТОВ "Суматра-ЛТД"

ДП "Савсервіс Столиця"

ТОВ "Савсервіс-Мова"

ПАТ "Аснова Холдинг"