Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Пенсійне страхування можуть включити в соцпакет для працівників та їхніх сімей

Нацкомфінпослуг ініціює включення в колективні угоди і договори можливість укладення роботодавцем договорів недержавного пенсійного забезпечення та страхування працівників і членів їхніх сімей.

Як повідомив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, такі пропозиції комісії були висловлені під час розгляду проекту Закону України "Про колективні договори і договори", розробленого Міністерством соціальної політики України.

Світовий досвід свідчить, що при підвищенні соціальних стандартів на підприємстві можна позитивно впливати на продуктивність працівника, тобто мотивувати його на зростання ефективності роботи. Одночасно підвищується репутація працедавця. Якщо раніше при виборі роботи головним критерієм була вимога матеріальних компенсацій, то сьогодні претенденти все більше піклуються про соціальний пакет, вважає А. Залєтов. | Інтерфакс-Україна