Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

СК «Рідна» виплатила понад 1,75 млн. грн. за викрадений Lexus

Днями страхова компанія «Рідна» виплатила страхове відшкодування у розмірі 1 755 654 грн. за договором страхування КАСКО. Виплата була здійснена за ризиком «Викрадення» застрахованого транспортного засобу Lexus.

Елітний автомобіль був викрадений невідомим у Києві вдень. Власниця застрахованого кросовера припаркувала його на одній з вулиць і пішла у справах. Повернулася за 10 хвилин, однак, машини на місці вже не було.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом було порушено кримінальну справу. Пошуки авто правоохоронцями, на жаль, результатів не дали.

Страхова компанія «Рідна», визнавши подію страховою, прийняла рішення про виплату страхового відшкодування відповідно до умов укладеного договору КАСКО.

Після збору всіх необхідних документів страхова компанія «Рідна» відшкодувала збитки за викрадений Lexus в строки та на умовах, передбачених договором страхування КАСКО, чим повністю виконала взяті на себе зобов’язання.