Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Все, що слід знати про страхування "Зелена карта"

Після того, як українці отримали можливість безвізового переміщення по Європі, значно зросла кількість охочих подорожувати на власному автомобілі.

У зв'язку з цим у багатьох виник інтерес до продукту страхування під назвою "Зелена карта".

Вона є обов'язковою для тих, хто вирушає за кордон на особистому транспортному засобі.

Пропонуємо ознайомитися з нюансами оформлення страхового полісу та механізмом його дії.

Що таке "Зелена карта"

Зелена карта - це страховка, яка діє за принципом вітчизняної автоцивілки. Вона покликана захистити третіх осіб, що постраждали у дорожній пригоді на території іншої держави. При цьому, "Зелена карта" не покриває ризики, пов'язані з пошкодженням власного автомобіля і нанесенням шкоди здоров'ю страхувальника. Медична допомога є об'єктом окремого полісу страхування.

Діє даний поліс на території 46 країн світу. З їх повним списком можна ознайомитися в офісі страхової або на сайті МТСБУ.

Скільки коштує закордонне автострахування

На відміну від вітчизняної автоцивілки, вартість "Зеленої карти" не залежить від різних критеріїв і коефіцієнтів. Ціна є фіксованою, адже закріплюється на державному рівні. Єдиний нюанс: вона залежить від курсу євро на час оформлення.

Ще вартість може відрізнятися в залежності від країни відвідування. У кожній державі закріплені відмінні суми покриття ризиків. Також ціноутворюючим фактором страховки є термін дії поліса.

Як працює "Зелена карта"

Після того, як туристичне транспортне страхування оформлено, відомості про нього вносяться до офіційної бази МТСБУ. При цьому, в обов'язковому порядку там вказується електронна пошта страхувальника, яка дає можливість в режимі онлайн стежити за врегулюванням страхового випадку і виплатами компенсацій.

На руки власник транспортного засобу отримує не тільки оригінал поліса «Зеленої карти», а й дві його копії. Останні необхідні для пред'явлення третій стороні при настанні страхового випадку. Оригінал обов'язково слід тримати при собі.

Якщо ви використаєте обидві копії, то в даному випадку вам потрібно просто надати реквізити "Зеленої карти" потерпілому, щоб він міг звернутися за компенсацією в страхову компанію без вашої допомоги та участі.

Такий механізм дії дуже зручний і вигідний для будь-якого туриста.

За матеріалами: espreso.tv