Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

5 ключових технологічних трендів у страхуванні ОСЦПВ

Сьогодні традиційна страхова бізнес-модель поступово трансформується в інноваційну.

Цьому сприяють активний розвиток діджитал-технологій і впровадження страхових інновацій, вважає Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Страховики стикаються з досить динамічним середовищем сильних майбутніх трендів, таких, як діджіталізація, «великі дані» (Big Data), мобільність, соціально-демографічні зрушення, що змінюються і ринки, що розвиваються, зміна традиційного клієнтського поведінки, турбулентність ринків капіталу, зміна клімату та інфраструктури, а також підвищення нормативних вимог.

5 ключових технологічних трендів в страхуванні, які докорінно змінять бізнес-процеси в сфері ОСЦПВ

- Омніканальні комунікації - інтеграція в єдине зручне середовище різних онлайн і офлайн каналів комунікацій, орієнтованих на клієнта, із залученням всіх типів гаджетів.
- Запуск чат-ботів - віртуальних співрозмовників, які візьмуть на себе значну частину функцій колл-центрів, відповідей на актуальні питання та підготовку оферти для страхування.
- Аналіз і обробка великих масивів докладної інформації про страхувальників і потерпілих (Big Data)
- Перехід до цифрової форми страхового поліса, цифрового підпису та віддаленої ідентифікації (Mobile ID, Bank ID, онлайн доступ до реєстрів).
- Blockchain - система розподіленого доступу до даних, і як наслідок - підвищення довіри до онлайн-продуктів.

Інновації в майбутньому в цілому змінять підхід до архітектури і дизайну страхових продуктів, інформаційної інфраструктури та методології оцінки ризиків. Страховикам необхідно робити свідомий акцент на розвитку і застосуванні інновацій та відстеження нових глобальних і локальних тенденцій.

За матеріалами: Форіншурер