Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

В Азербайджані введуть обов'язкове страхування туристів

Асоціація страховиків Азербайджану (АСА) має намір впровадити в країні обов'язкове страхування туристів, які прибувають у країну.

Про це повідомив голова АСА Мустафа Аббасбейлі.

Наявність турстраховки планують питати під час оформлення візи або перевірятимуть її наявність на кордоні.

Якщо плануєте відвідати Азербайджан задля знайомства з туристичними цікавинками, візьміть до уваги нову ініціативу і подбайте про наявність полісу страхування.

"Ми також хочемо зробити цей сегмент обов'язковим. Якщо наша пропозиція буде прийнята, то механізм регуляції буде здійснюватися через наші посольства і консульства, центри ASAN Visa, а також на контрольно-пропускних пунктах країни. Якщо у Азербайджану візовий режим з якоюсь країною, то громадяни цієї країни повинні будуть надавати страховку при отриманні візи, в разі ж відсутності візового режиму, наявність страховки буде перевірятися на кордоні. Якщо ж турист прибуває в Азербайджан зі страховим полісом власної країни, то йому нема необхідності додатково купувати страховку в Азербайджані", - пояснив Мустафа Аббасбейлі.

Цей вид обов'язкового страхування туристів застосовується в багатьох країнах.

Однак, найближчим часом здійснення даного виду страхування на обов'язковій основі не є можливим і АСА передбачає проведення заходів щодо збільшення обсягу продажів таких полісів.

"В даному випадку ми не маємо наміру впроваджувати обов'язкове страхування, а просто збільшити охоплення нинішнього travel-страхування - вести певну роботу з туристичними компаніями, щоб вони заохочували страхування для збільшення обсягу продажів. ... ми хочемо розширити пропаганду, щоб населення знало про необхідність туристичної страховки", - сказав Аббасбейлі.