Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Рейтинг авто, які викрадали найчастіше у 2017-2018 роках

Зникнення авто - один з найстрашніших жахів власника автомобіля. На жаль, статистика машин, які викрадають, говорить нам про те, що кількість подібних злочинів збільшується з кожним роком.

Часом навіть найсучасніші системи захисту не в змозі гарантувати те, що автомобіль не стане жертвою злочинців.

Найбільш викрадають авто, які легко втрачаються в потоці транспорту.

Солідний вік машини далеко не завжди зменшує ймовірність викрадення. За статистикою, часто викрадаються популярні моделі 90-х - початку 2000-х через високу потребу в деталях.

Які чинники впливають на ймовірність викрадення автомобілів?

Коли ми задаємося питанням, «які машини викрадають найчастіше?», то, як правило, намагаємося виробити якусь формулу, завдяки якій можна буде визначити важливі характеристики автомобіля. Адже у кожного виробника є безліч різних моделей.

Шанси викрадення автомобіля визначають наступні чинники:

- Наявність сигналізації, засобів запобігання викраденню;
- Популярність машини і наявність потреби в її запчастинах;
- Вік автомобіля;
- Наявність системи блокування рульового колеса.

Окремо варто сказати про те, що найбільш викрадають авто, які легко втрачаються в потоці транспорту.

Солідний вік машини далеко не завжди зменшує ймовірність викрадення. За статистикою, часто викрадаються популярні моделі 90-х - початку 2000-х через високу потребу в деталях.

Рейтинг марок автомобілів, які найчастіше викрадали останнім часом:

Lada;
ZAZ;
Toyota;
Mercedes;
Chevrolet;
Mitsubishi;
BMW;
Honda;
Lexus;
Land Rover.

Очолюють бюджетні автівки. Причина цього досить проста - продукція користується досить великою популярністю серед жителів України завдяки порівняно невеликій вартості. Невелика вартість не дозволяє встановлювати високотехнологічні системи безпеки, що природно полегшує завдання для викрадачів.

Такі авто викрадають для продажу вроздріб в автосервіси і магазини, які торгують уживаними автозапчастинами або в пункти прийому металобрухту.

Як правило, іномарки викрадаються для перепродажу і не розбираються на частини, що трохи збільшує ймовірність знаходження викраденої машини. Проте, розкриваність викрадень по Україні залишає бажати кращого.

Зрозуміло, викрадачів цікавлять не тільки бюджетні автомобілі, але і дорогі престижні іномарки. Рейтинг машин бізнес-класу, які викрадали найчастіше в минулому році виглядає так:

Lexus;
Range-Rover;
BMW X5 і X6;
Acura;
Mercedes;
Porsche.

Як правило, автомобілі преміум-класу викрадаються для подальшого перепродажу за кордон, наприклад в Росію, або країни східної Європи.

Пам'ятайте: наявність полісу автострахування КАСКО від надійного страховика допоможе уникнути прикрих наслідків, навіть якщо ваша автівка потрапить до рук автокрадіїв.