Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг посилить вимоги до отримання страховиками ліцензій

Страховик, який отримує ліцензію на страхову діяльність, повинен відповідати обов'язковим критеріям і нормативам достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій, і дотримуватися інших вимог, що обмежують ризики по операціях з фінансовими активами, встановлених законами або нормативно-правовими актами Нацкомфінпослуг.\


Така норма міститься в проекті постанови Кабінету міністрів про зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), оприлюдненому на сайті Нацкомфінпослуг.


Згідно з документом, крім того страховик на дату подачі документів на отримання ліцензії на обов'язкові види страхування повинен проводити страхову діяльність з укладання договорів страхування в кожному звітному кварталі протягом двох років, що має бути відображено у звітних даних, які подаються до органу ліцензування.

Крім того, для отримання ліцензії на ОСЦПВ страховик повинен протягом двох років здійснювати страхову діяльність з укладання договорів добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників, мати досвід врегулювання страхових випадків і виплати страхового відшкодування в цей період, щонайменше, за десятьма такими договорами.

За матеріалами: Форіншурер