Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Три кроки задля вибору надійної страхової компанії

Зробити правильний вибір — справа непроста, особливо, якщо це стосується вибору страхової компанії. Таке відповідальне рішення потребує певних знань, тому не варто сподіватися на везіння.

Проте пересічному громадянину не обов’язково бути фахівцем у сфері страхування. Передусім необхідно ретельно вивчити діяльність компанії, а також бути уважним до ряду моментів.
Пропонуємо кілька порад, на що варто звернути уваги під час вибору свого страховика.

Крок перший — оцінка репутації

Сьогодні свої страхові послуги фізичним та юридичним особам в Україні пропонують близько 250 страхових компаній. Усі вони охоплюють чималий перелік послуг, однак суттєва більшість компаній спеціалізуються на найбільш популярних серед них.

Першим важливим кроком є розгляд офіційної інформації про страхову компанію, зокрема:

- термін роботи на ринку страхування в Україні;
- перелік послуг;
- відгуки клієнтів;
- оцінка діяльнсоті компанії регулятором.

Потрібну інформацію зазвичай можна знайти на офіційному сайті компанії. Зокрема, дані про власників, керівництво та фінансові показники.

Крім того, варто звернути увагу на зручність веб-платформи для користувачів. Відвідувачі повинні швидко знаходити те, що їх цікавить, а інформації належить бути актуальною.

Обов’язково поцікавтеся діяльністю страхової компанії у соціальних мережах. Офіційні сторінки вказують на прозору діяльність страховика, його готовність відкрито спілкуватися та будувати діалог з користувачами. До того ж саме в соцмережах можна знайти реальні відгуки клієнтів.

Крок другий — оцінка досвіду

Досвід компаній не вимірюється лише кількістю років роботи на страховому ринку. Адже часто страховики надають послуги в зовсім різних напрямках: хтось займається автострахуванням, а хтось надає послуги в галузі туризму. Тому завжди розглядайте досвід компанії саме у тому питанні, яке хвилює вас. Якщо ви плануєте придбати медичну страховку, то обирайте компанію, яка має успішно працює саме у цій сфері. Але є такі компанії, які спеціалізуються одразу на кількох напрямках страхування, та мають певний досвід використання європейських і світових технологій.

Варто поцікавитися:

- скільки років страхувальник працює саме у потрібному вам напрямку;
- яку кількість активних клієнтів має компанія;
- рейтингом компанії на страховому ринку в поточному та попередньому роках;
- сумою виплат клієнтам з потрібного вам виду страхування.

Крок третій — оцінка фінансових витрат

Важливим пунктом вивчення діяльності будь-якої компанії є її фінансові показники. Завжди перевіряйте рівень виплат, які компанія надає клієнтам. Окрім того, зверніть увагу на вартість послуг.

Остерігайтесь компаній, які показують дуже низькі, або дуже високі виплати. Рівень виплат залежить від кількості та вартості страхових випадків.

Різниця існує також і між видами страхування. Наприклад, страхові випадки частіше трапляються під час дорожнього руху, ніж удома. Тому виплати х автострахування будуть значно більшими. Завжди вивчайте й порівнюйте фінансову спроможність одразу кількох компаній

За матеріалами: ВСВІТІ