Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Як повернутися до нормального життя після свят

Після затяжних свят і тривалих вихідних багатьом важко змиритися з тим, що відпочинок закінчився і повернулися робочі будні.

Ескперти підготовули список порад, як уникнути стресу і налаштуватися на роботу.

Для початку зверніть увагу на відновлення організму в цілому.

- Налагодьте правильне харчування: бажано хоча б декілька днів дотримуватися легкої дієти, влаштувати розвантажувальний день. Пийте більше води.

- Відновіть звичний режим сну та відпочинку. Корисно гуляти пішки після роботи або займатися будь-яким легким видом фізичної активності (йога, фітнес). Бажано захистити себе від дії стресових факторів, які сповільнюють відновлення організму. Більше рухайтесь.

- На роботу - без стресу: почніть з малого - не ставте перед собою безліч завдань, а максимально плавно занурюйтеся в робоче середовище.

- Складіть план завдань на день/тиждень, розставте пріоритети.

- Нагороджуйте себе: спробуйте пов'язати обов'язкові завдання з чимось, що приносить задоволення.

- Використовуйте правило 15 хвилин: пообіцяйте собі протягом наступних 15 хвилин займатися найбільш обтяжливим робочим завданням, не відволікаючись на соцмережі та розмови з колегами. Секрет у тому, що, почавши, ви ймовірно «втягнетеся» в процес і зробите набагато більше, ніж планували.

- М'якше з дедлайнами: у перший тиждень після святкового відпочинку намагайтеся мінімізувати завдання з жорсткими термінами виконання.

- Не забувайте про відпочинок: намагайтеся повноцінно відпочивати після роботи і висипатися.

Гарного усім настрою та нових професійних здобутків!