Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Фахівці назвали термін запуску страхової медицини в Україні

В Україні страхова медицина може повноцінно запрацювати у 2023 році.

Про це повідомив глава парламентського комітету з питань здоров’я Михайло Радуцький. Розглядається можливість підготовки закону і вибору моделі у 2020 році.

Він зазначив, що страховка покриє ті медичні послуги, які не включені у гарантований державою безкоштовний пакет, інформують ЗМІ.

Однак для цього є кілька умов.

"Ми не говоримо, що ми скасуємо фінансові гарантії. Це universal coverage (універсальне покриття витрат пацієнта, гарантований мінімум безкоштовних медичних послуг). І він повинен бути. Всі країни за нього борються. Страховка покриватиме те, що не увійшло в гарантії. Ми повинні вибрати ту модель, яку ми фінансово і якісно можемо дозволити в Україні", – пояснив нардеп.

Щоб страхова медицина стартувала вдало, потрібно вивести зарплати українців з тіні, вважає Радуцький. "Ми розглядаємо можливість написання закону і вибору моделі в цьому році. Але ми вважаємо, що економічно по офіційності зарплати ми вийдемо на можливість, щоб цей закон запрацював десь рік-два – десь 2023 рік", – додав він.

Раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що у 2020 році в Україні планується масштабне обговорення розробки закону про моделі страхового медичного забезпечення. Це розглядається як один із варіантів дофінансування.

З 1 квітня в Україні стартує програма медичних гарантій. Ця Програма передбачає шість видів медичної допомоги: спеціалізовану амбулаторну медицину, первинну медицину, госпітальну, екстрену, паліативну медичну допомогу та реабілітацію, а також реімбурсацію лікарських засобів. В Україні реімбурсація лікарських засобів здійснюється в рамках програми "Доступні ліки",  яка передбачає механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису.

Програма медичних гарантій передбачає безкоштовне лікування гострого інфаркту й інсульту, допомогу при пологах та передчасно народженим дітям. А також раннє виявлення онкологічних захворювань. На виконання програми медичних гарантій в бюджеті закладено 72 мільярди гривень.