Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Електронний європротокол можна буде оформити через додаток

Експертна група Моторного (транспортного) страхового бюро України обрала insurtech-проект «Мій поліс» для оформлення електронного європротоколу.

Як повідомили ЗМІ в МТСБУ, мобільний додаток «Мій поліс» допоможе перевести страховий поліс з паперового носія в електронний вигляд, а також буде сприяти подальшому розширенню кількості користувачів європротоколу.

"Нашим проєктним офісом і експертною групою з відбору кращих стартапів був визнаний переможцем першого відбору стартап молодих програмістів "Мій поліс", готове рішення для смартфонів iOS і Android з функцією електронного європротоколу і оцифровки паперового полісу. Була проведена експертиза цього програмного продукту і зроблено висновок про його повну придатність для практичного застосування. Чудова ідея, яка дозволить спростити заповнення європротоколу і поступово позбавлятися від паперових бланків", - відзначає генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко, слова якого наводяться в пресрелізі.

У планах Бюро - проведення інформаційної кампанії для страховиків та їхніх клієнтів з тим, щоб найбільш повно розповісти про переваги мобільного додатка «Мій поліс».


У МТСБУ з кінця 2019 року створено інноваційний хаб для Insurtech-стартапів, орієнтованих на автострахування та безпеку дорожнього руху.

«Ми чекаємо на нові звернення від стартапів, які хочуть активно долучитися до процесу інноваційного розвитку сфери страхування. Ми зацікавлені, щоб до хабу долучалися проекти різних напрямків для всебічної цифрової трансформації галузі», - прокоментував Володимир Шевченко.