Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Страховики-члени МТСБУ за 7 місяців збільшили платежі на 22,4%

Страхові компанії-члени Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) в січні-липні 2020 року уклали 4,841 млн договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), що на 2% більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Згідно з оприлюдненими на сайті МТСБУ даними, за січень-липень цього року його члени збільшили збір страхових платежів за полісами ОСЦПВ на 22,4% порівняно з аналогічним торішнім періодом - до 3,507 млрд грн.

Загальний обсяг нарахованих страхових відшкодувань за внутрішніми договорами страхування за сім місяців зріс на 7,9% - до 1,533 млрд грн. Зокрема 267,4 млн грн виплачені з використанням "європротоколу", що на 9,2% більше, ніж за сім місяців 2019 року.

Бюро також зафіксувало збільшення кількості врегульованих вимог про страхове відшкодування на 2,4% - до 80,703 тис., з них із використанням "європротоколу" - 27,253 тис. (-0,5%).

МТСБУ є єдиним об'єднанням страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членами бюро є 49 страхових компаній.