Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

В уряді обговорюють страхування вчителів та дітей від COVID-19

Тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет сподівається, що незабаром між Міносвіти та страховими компаніями буде підписано меморандум про страхування вчителів-пенсіонерів, які працюють, оскільки вони входять до групи ризику у період пандемії нового коронавірусу Covid-19.

Він додав, що також обговорюється можливість страхування дітей.

Про це Шкарлет заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу».

«До Міністерства освіти, до Кабміну є пропозиція з групи першої сімки страхових компаній України щодо можливості підписання меморандуму з Міністерством освіти та науки стосовно певних програм страхування не тільки пенсіонерів (що працюють вчителями. – ред.), а й дітей. Нині триває діалог у цьому напрямку», – зазначив Шкарлет.

Він сподівається, що найближчим часом підпишуть меморандум співпраці, який «буде корисний і вчителям, і державі, та певним чином моделюватиме ситуацію певного захисту» в умовах пандемії коронавірусу.