Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Підвищення мінімальної зарплати збільшує страхову суму для нотаріусів

З 1 вересня 2020 року мінімальний розмір страхової суми при укладанні договору страхування цивільно-правової відповідальності нотаріусами становитиме 5 000 000 (п’ять мільйонів) гривень. Про це повідомляє пресцентр Нотаріальної палати України.

«Відповідно до положень статті 28 Закону України «Про нотаріат», для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок вчиненої нотаріальної дії та/або іншої дії, покладеної на нотаріуса відповідно до закону, приватний нотаріус зобов’язаний до початку зайняття приватною нотаріальною діяльністю укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності. Мінімальний розмір страхової суми становить тисячу мінімальних розмірів заробітної плати.

Таким чином, з 01 вересня 2020 року мінімальний розмір страхової суми становитиме 5 000 000 (п’ять мільйонів) гривень.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 291 Закону України «Про нотаріат», нотаріальна діяльність приватного нотаріуса тимчасово зупиняється, якщо приватний нотаріус не уклав договір про страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса або розмір страхової суми не відповідає вимогам цього Закону, – до усунення цих недоліків, але не більше 30 днів з дня виявлення цього порушення», - сказано у повідомленні.

У НПУ звернули увагу на необхідність приведення укладених приватними нотаріусами договорів страхування цивільно-правової відповідальності у відповідність до вимог Закону України «Про нотаріат», в частині забезпечення мінімального розміру страхової суми на рівні не нижче 5 000 000 (п’яти мільйонів) гривень.