Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Страховий ринок України увійшов в ТОП-10 найбільш динамічних ринків світу

Страховий ринок України за обсягом зібраних страхових премій у валютному еквіваленті в 2019 році, як і роком раніше, зберіг 59-е місце в загальному ренкінгу і залишився в ТОП-10 найбільш динамічних ринків світу.

Про це йдеться у звіті перестрахувальника Swiss Re Sigma World insurance.

У 2019 український ринок ризикового страхування зайняв 53-е місце в світі (в 2018 році - 55-е), поліпшення показників відбулося завдяки зростанню обсягу надання страхових послуг у валютному еквіваленті на 22,1%.

Відбулося зростання ринку страхування життя у валютному еквіваленті на 26,5%, який в 2019 році посів 79-е місце в світі (в 2018 році - 81-е).

За словами Віце-президента Ліги страхових організацій України Олександра Залєтова, за 2019 рік страхові компанії України здійснили страхові виплати населенню і підприємствам у розмірі понад 14 млрд грн., що на 12,9% більше, ніж за 2018 рік. У тому числі понад 10% відшкодовано завдяки співпраці з провідними іноземними перестраховиками та перестрахувальними брокерами з країн-членів ОЕСР (переважно зі Швейцарії, Німеччини, Польщі, Великобританії, Австрії, США, Франції та ін.).