Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Для компенсації збитків бізнесу через пандемію страховикам буде потрібно 150 років

Для того, щоб глобальна страхова індустрія змогла виплатити всі збитки підприємств, які постраждали через карантинних обмежень, буде потрібно не менше 150 років.

Такий висновок міститься в аналітичному звіті Geneva Association, некомерційної організації зі страхування і управління ризиками.

Як повідомляють ЗМІ, за оцінками Geneva Association, глобальні збитки через переривання бізнесу в зв'язку з пандемією оцінюються в $ 4,5 трлн, при цьому компанії, які пропонують послуги зі страхування майна і страхування від нещасного випадку щорічно збирають $ 1,6 трлн у вигляді премій, з яких тільки $ 30 млрд або 2% складають премії за ризиком переривання бізнесу.

«Навіть ті, хто передбачав сценарій глобальної пандемії, не розуміли природу і масштаби урядових рішень, прийнятих у всьому світі для уповільнення поширення інфекції», - йдеться в звіті.

Автори звіту вважають, що потрібно серйозне приватно-державне партнерство, щоб покривати ризики подібного масштабу.