Банер

Комплексний страховий захист для подорожуючих Україною подорож сім'я автомобіль туризм страховка

Невеликі витрати на страховку убезпечать від великих втрат у відпустці. Вартість комплексної страховки для подорожуючих рідною країною від СК «Рідна» – від 50 грн/доба. Вона передбачає:
- Захист для автомобіля (КАСКО)
- Захист для туристів (страховка від нещасного випадку)

Оформіть поліс та не турбуйтеся про незаплановані витрати. Насолоджуйтеся відпочинком, а ми подбаємо про ваш спокій.

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

НБУ виключив з держреєстру фінансових установ страхову компанію "В.І П."

Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ Страхову компанію "В.І П." на підставі поданої заяви.

Відповідне рішення прийнято Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг на засіданні 6 листопада 2020.

У вересні цього року страховику "В.І П." були анульовані всі ліцензії за його заявою.

Станом на дату виключення з ДРФУ заборгованості по страхових виплатах немає.

Обсяги страхових премій компанії за 9 місяців 2020 склали 2,12 млн. грн, при цьому основним напрямком діяльності було обслуговування юридичних осіб. З фізичними особами компанія не працювала.

Нагадаємо, що виключення небанківської фінансової установи з держреєстру не є підставою для припинення дії укладених договорів про надання послуг. Фінансова установа після виключення з реєстру має виконувати свої зобов'язання за укладеними договорами в повному обсязі. У разі невиконання умов договору про надання послуг після виключення з реєстру споживач має право на захист своїх прав в порядку, передбаченому законодавством України.