Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

У Києві запровадять обов'язкове страхування електросамокатів

Київська міська державна адміністрація та оператори прокату електросамокатів у Києві підписали угоду, згідно з якою швидкість самокатів потрібно знизити, а всіх їхніх користувачів застрахувати.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

За словами заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтина Усова, зараз у Києві 4 тис. прокатних електросамокатів, планують, що до кінця року їхня кількість зросте до 7 тис.

Водночас, зазначив він, питання їх використання не врегульовано на державному законодавчому рівні. Тому місто ініціювало підписання меморандуму, згідно з яким оператори беруть на себе певні зобов'язання.

Серед головних обмежень, встановлених меморандумом, – зменшення максимальної швидкості із 30–35 км/год до 20 км/год. У спеціально визначених (зелених, пішохідних і історичних) зонах швидкість має сягати не більше ніж 14 км/год.

Окрім того, запроваджують зони, де буде заборонено залишати самокати, – історичний центр, зони навколо військових установ і органів влади. Також буде введено спеціальний перелік зон, де програмним методом заборонено пересування самокатів, на під'їзді до них самокат вимикатиметься. Серед них – Пейзажна алея, деякі релігійні зони, кладовища, частина зон навколо органів державної влади.

Оператори взяли на себе зобов'язання страхувати кожного користувача в разі нещасних випадків і травм під час використання самоката. Поліс має покривати витрати на медичну допомогу й лікування, а також шкоду, завдану майну третіх осіб – із покриттям від 100 тис. грн. щоб учасників подій було легше ідентифікувати, на кожен самокат з обох боків потрібно наносити спеціальний номер.

Меморандум діятиме, доки Верховна Рада не ухвалить закону, який визначатиме статус і порядок діяльності електросамокатів та інших засобів електромобільності.