Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

11 помилок, яких часто припускаються мандрівники-початківці

Якщо вчитися на помилках інших людей — сам їх не припустишся. Це, звісно, знає кожен. Але однаково мандрівники-початківці продовжують щоразу наступати на ті ж самі граблі. Туристи переплачують, запізнюються на рейси й часто стикаються з поганим обслуговуванням, повторюючи одні й ті ж помилки.

Експерти туристичного ринку та затяті мандрівники розповіли про помилки, хнайчастіше припускаються туристи в подорожах.

Використовують тільки готівку чи банківську карту

Усюди тримайте при собі банківську карту й певні готівкові кошти. Тому що, по-перше, не завжди можливо оплатити покупку картою. Наприклад, через те, що в країні відпочинку використовують іншу платіжну систему або просто банально немає термінала для оплати.

По-друге, не всюди, особливо в європейських країнах, приймають готівку. Інколи вам потрібно швидко оплатити покупку, а це можливо тільки за допомогою карти. Діставати гаманець із купюрами й монетами, усе рахувати й платити буде просто некомфортно.

Подорожують без аптечки

Не створюйте собі додаткових проблем — візьміть із собою аптечку з усім необхідним. Бажано, щоб у ній щонайменше були: знеболювальне, антисептик, пластир, бинт і препарат від застуди.

Забувають про страховку чи оформлюють першу-ліпшу

Страховка знадобиться вам для перетину кордону й стане у пригоді, якщо щось під час подорожі піде не так, як ви планували. Тому обирати страховий поліс потрібно відповідально. Завжди перевіряйте відгуки про страхову компанію та уважно читайте умови страхування, особливо щодо винятків зі страхового покриття, певних обмежень чи процедури звернення по медичну допомогу.

Залишають мало часу на пересадку

Якщо ви летите на відпочинок чи додому непрямим рейсом — плануйте достатньо часу на пересадку. Тому що затримки, переїзд між терміналами аеропорту й довготривалі перевірки можуть зіпсувати усі ваші плани. Слід виділяти мінімум дві-три години на пересадку.

Обмінюють валюту за невигідним курсом

Щоб обміняти гроші за вигідним курсом удома й за кордоном, уникайте: аеропортів, вокзалів, прикордонних територій, туристичних стоянок, центру міста й території біля метро.

Не перевіряють готель

Відпочинок може бути зіпсований у випадку невдалого вибору готелю. Брудний номер, старі та зламані меблі, несмачні сніданки — усе це, на жаль, не рідкість за кордоном. Тому не лінуйтеся і заздалегідь прочитайте хоча б 10 відгуків. Бажано нейтральних чи негативних. Так ви дізнаєтеся про основні недоліки готелю. Знайти відгуки можна за допомогою сервісів Booking або Google Карти.

Не повідомляють банк про поїздку

За кордоном вашу кредитну чи дебетову картку можуть заблокувати, якщо ви не повідомите про поїздку заздалегідь. Тому що системі банку певні незвичні операції з карткою, та ще й за кордоном, можуть здатися злочинними.

Щоб розблокувати картку, вам доведеться зв'язуватися з працівниками банку й пояснювати, що саме ви робили певні транзакції за кордоном. Також можуть наполягати на відвідуванні відділення, тому картка буде заблокована до кінця поїздки. Краще попередити банк про свою поїздку, коли ви ще вдома.

Не враховують вимоги авіакомпаній щодо перевезення багажу

Пам'ятайте, у ручну поклажу заборонено брати баночки й тюбики з рідинами та кремами, що мають об'єм більш ніж 100 мл. Також в аеропорту не пропускають гострі предмети. Це може бути ножиці, щипчики, штопор чи багаторазова бритва. Список можна продовжувати довго. Тому, щоб не залишити свої речі працівникам аеропорту, варто знати, які предмети заборонені авіакомпанією.

Не мають доступу до електронної версії документів

Збережіть собі електронні версії, які можна відкрити з телефону або з інших гаджетів. Так ви зможете, якщо не матимете документи при собі, або раптом утратите - швидко знайти електронні версії та потрібну інформацію. Це ж стосується страхового поліса - обов'язково тримайте його при собі.

Забувають про різні електричні роз'єми

Забути про цю проблему допоможе універсальний перехідник. Це пристрій, що має безліч різних розеток і вилок. До того ж деякі його види мають усередині ще й трансформатор напруги, який не дозволить стрибкам в електромережі зіпсувати вашу техніку. Подбайте про перехідник, щоб будь-де без проблем підзаряджати смартфон або ноутбук.

Користуються роумінгом

Якщо у вас не короткотривала подорож, краще придбайте після приїзду місцеву сім-карту. Це буде набагато вигідніше, ніж користуватися роумінгом. Купити місцеву сім-карту можна в аеропорту або в найближчих магазинах, у більшості популярних серед туристів країн - без додаткового оформлення чи документів.

Подорожуйте вдало!