Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

В Україні планують ввести страхування відповідальності будівельників

У Верховній Раді готуються розглянути законопроєкт, який стане одним з ключових документів реформи містобудівної галузі. Ним, зокрема, передбачено й страхування відповідальності будівельників за зведений ними об’єкт нерухомості.

З цього приводу ведуться переговори авторів законопроєкту зі страховими компаніями, відповідними асоціаціями та представниками Національного Банку України.

Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Страхування відповідальності за помилки, які можуть бути допущені під час будівництва — це важливий аспект реформи містобудівної галузі. Замовник, особливо якщо це — держава або громада, повинен мати гарантії, що людський фактор не призведе до непередбачених фінансових витрат. Звісно, будівельники несуть відповідальність за об’єкт, який звели, але часто, в разі допущених помилок, компенсацію стягнути не можна.  Це потрібно виправляти, тому ми проводимо переговори із страховими компаніями, щоб разом розробити чіткий механізм», — наголосила Наталія Козловська.

Заступниця Міністра також зауважила, що наразі робота над внесенням змін до законопроєкту продовжується. Рекомендації НАЗК враховані.