Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Водіям на замітку: правила їзди на автомобілі у зимовий період

Їздити на автомобілі в зимову пору року для деяких водіїв не легко. Особливо, якщо це перша зима на колесах. Проте іншим автовласникам теж важливо згадати кілька простих правил, які допоможуть уникнути або звести до мінімуму будь-які неприємності на дорогах взимку.

Звичайно, рух по слизькій дорозі дуже відрізняється від літньої поїздки. Отже, щоб не потрапити випадково в аварію, треба постійно дотримуватись основних правил їзди на автомобільному транспорті в зимову пору року.

1. Водієві взимку нерідко доводиться сідати в машину в теплій куртці або пальто, що завдає йому певного дискомфорту. Тому своє крісло бажано встановлювати таким чином, щоб можна було сісти вертикально, і при цьому обов’язково пристебнувшись ременем безпеки.

2. Одне з найважливіших правил поведінки на дорозі взимку - не варто поспішати. Потрібно їхати повільніше, плавно маневрувати, без різких поворотів кермом і маніпуляцій з педалями. Особливо слід бути акуратним перед зупинками транспорту, світлофорами і перехрестями, оскільки на цих ділянках може бути лід.

3. Слід пам’ятати про дотримання дистанції. Причому зимова має бути більшою, ніж у інший час року.

4. Якщо поверхня дороги покрита льодом і снігом, потрібно намагатися їхати смугою, де найінтенсивніший рух. Адже в тих місцях, де рухається велика кількість машин, крижана та сніжна кірка починає танути швидше.

5. Якщо потрібно зупинитися прямо на зимовій дорозі, значить, не зайве знайти таке місце, де відсутній будь-який сніг і лід. Якщо такого немає, то найкраще зупинитися там, де добре втоптаний сніг. Головне не зупинятися на узвозі чи підйомі.

6. Перед тим, як почати підйом, важливо заздалегідь вибирати потрібну передачу та швидкість, щоб зайве не тиснути на газ у процесі самого підйому. На слизькій дорозі це може призвести до втрати контролю над своїм транспортним засобом.

7. Категорично заборонено виїжджати на дорогу на літніх шинах. До того ж на всіх чотирьох колесах потрібно ставити однакову ґуму, щоб можна було забезпечити одночасне зчеплення всіх коліс з дорожним покриттям.

8. Оскільки взимку темніє дуже швидко, доводиться використовувати фари. Значить вони завжди повинні перебувати у справному стані. До того ж чітко відрегульовані та чисті.

9. Треба стежити за тим, щоб у бачку омивача лобового скла постійно була незамерзайка. А в багажнику лежав запасний розчин цього засобу.

10. Рекомендується возити із собою лопату, яка зможе виручити з будь-якого снігового полону.

 

Також варто вчасно придбати поліс автострахування КАСКО. Він допоможе уникнути витрат, якщо трапиться ДТП, бурулька пошкодить авто чи станеться інша прикра несподіванка.