Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Як іноземцям отримати поліс медичного страхування в Україні

Приїжджаючи в Україну для життя, роботи, навчання, кожен іноземний громадянин зобов'язаний оформити страховку, яка стане гарантією отримання фінансової допомоги в непередбачених ситуаціях. Важливо уважно вивчити пропозиції страхових компаній та вибрати той варіант, який максимально повно охоплює необхідні у кожному конкретному випадку ризики.

Медична страховка для іноземців в Україні є одним із обов'язкових етапів страхування нерезидентів. Вона потрібна для отримання необхідної допомоги при погіршенні самопочуття, термінової госпіталізації, тривалого лікування. За відсутності полісу іноземцю може бути складно отримати послуги у медичних установах України.

Що таке медична страховка для нерезидентів? Це оптимізований документ, який дає можливість скористатися послугами українських медичних закладів, купити ліки за рецептами та вирішити безліч аналогічних завдань. Медичний поліс вимагають на місцях роботи для отримання ВНЖ, для навчання в навчальних закладах країни.

Один із критеріїв вибору полісу — його вартість. Ціна послуги багато в чому залежить від заповнення договору страхування. До переліку можливих пунктів можуть бути включені лише обов'язкові, передбачені законодавством України, так і додаткові — за бажанням особи, яка страхується. Поліс діє 1 рік, після чого його потрібно продовжити.

Які ризики охоплює базова страховка для іноземців? У більшості випадків це невідкладна медична допомога, екстрена допомога, страхування COVID-19. До договору також можуть бути включені пункти про амбулаторне лікування, отримання медикаментів при амбулаторії або стаціонарі, невідкладна стоматологічна допомога.

Страхування від коронавірусної хвороби COVID-19 є обов'язковою умовою для відвідування України іноземними громадянами. Слід подбати про наявність цієї опції при виборі договору.

У разі настання страхового випадку насамперед необхідно зв'язатися з медичним асистансом. Після отримання консультації суворо дотримуватися рекомендацій спеціаліста — лише в такому разі можна отримати компенсацію та допомогу, що обумовлені в договорі.

Які документи необхідні для укладання договору обов'язкового страхування іноземців в Україні? Це документи, що підтверджують особу (паспорт), тимчасову реєстрацію за місцем проживання.

Страхова компанія "Рідна" пропонує медичне страхування для інозмеців на вигідних умовах.