Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Попит на страхування життя серед українців зріс

Це підтверджують попередні дані страхового рейтингу "Insurance TOP". У складанні рейтингу взяли участь близько 20 найбільших страховиків, у яких сукупний обсяг страхових платежів щодо всього ринку становить понад 83% і страхових виплат близько 84%.

За словами заступника голови ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександра Залєтова, "на жаль, інфляційні очікування, стрімке зростання депозитних ставок і політична нестабільність в рік виборів дещо знизили темп розвитку накопичувального страхування життя, однак тенденції поточного кварталу дозволяють прогнозувати зростання за підсумками 2012 року до 20% ".
На його думку, на роздрібне накопичувальне страхування припадає понад 84%, на корпоративне - 15% і менше 1% - на банкострахування.

 


А.Залетов також висловив думку, що, швидше за все, за підсумками 2012 зазначена тенденція збережеться. Однак за відсутності реальних реформ у податковій сфері та недержавному пенсійному забезпеченні (в частині нарахування соціального внеску на корпоративне страхування життя), питома вага корпоративного сегмента накопичувального страхування життя може знизитися до 8-10%.


За умови істотного зниження ставок за банківськими депозитами (гіпотетично можливо лише до кінця 2013 року), можна очікувати деяке пожвавлення активності банків на ринку продажів продуктів накопичувального страхування життя, припустив А. Залєтов.