Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

У 2013 році 95% автовласників будуть з "автоцивілкою"

Також в 2013 році Нацкомфінпослуг спільно з Лігою страхових організацій України та іншими асоціаціями страховиків продовжить роботу, в тому числі законотворчу, над податковим стимулюванням страхової медицини, жорсткістю вимог до якості активів і капіталізації страховиків та посиленням контролю над їх дотриманням.

Глава Нацкомфінпослуг Андрій Стасевський зазначив, що регулятор спільно з ринком продовжить формування сфери довгострокових зобов'язань та забезпечить збільшення обсягів накопичувального страхування життя. Мета таких кроків - надання довгих грошей для економіки України.

Також Комісія з фінансових ринків вважає за необхідне в 2013 році перейти на електронний документообіг по простих страхових продуктів, для чого законодавчо дозволити використання електронних страхових полісів.

За підсумками 2012 український ринок автоцивілки опинився в «мінусі» на 0,4 млрд грн. І це незважаючи на те, що вартість поліса автоцивілки зросла.

Офіційна статистика легко може наштовхнути на думку, що ринок просто процвітає. Дійсно, за дев'ять місяців поточного року страхові компанії (СК) продали полісів «автоцивілки» майже на 2 млрд грн., Що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього було реалізовано 6300000 полісів (+1,4%), - передає БІЗНЕС.