Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

В Україні знову згадали про обов'язкове медичне страхування

Українські законотворці вкотре згадали давню тему. Одна з партій виступає за впровадження в Україні страхової медицини. Зокрема, про це повідомив депутат Верховної Ради від фракції  "Свобода" Ігор Мірошниченко, пише УНІАН.

 

Депутати від "Свободи" в парламенті будуть наполягати на перегляді державного бюджету 2013 року (в частині бюджетного забезпечення лікарень), а в цілому ж майбутнє реформування медичної галузі українські націоналісти бачать у страховій медицині.

Також Мірошниченко зазначив, що реформа медицини від депутатів його фракції передбачає трирівневу ступінь медичного забезпечення громадян: безкоштовна перша допомога, лікування за рахунок страхових компаній і платні послуги.

За підрахунками представників страхових компаній українського ринку, середня сума коштів, яку один хворий витрачає на власне лікування без медичної страховки, складає 600-700 грн. за один випадок захворювання. У той час як страховий поліс може йому обійтися від 600 грн. на рік.

У купівлі полісів для своїх співробітників у першу чергу повинні бути зацікавлені роботодавці.

У вересні 2012 року депутат Ради від фракції Партії регіонів, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва прогнозувала введення обов'язкового медичного страхування з 2014 року.

Раніше Міністерство охорони здоров'я заявляло, що розраховує на прийняття закону про обов'язкове медичне страхування до 2013 року.

У листопаді 2009 року, будучи ще кандидатом у Президенти, Віктор Янукович виступав за введення страхової медицини.