Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Водіїв змусять періодично проходити медогляди
медоглядМОЗ та МВС України спільно розробили нове "Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів".

Документ знаходиться на реєстрації в Міністерстві юстиції України та набуде чинності відразу після офіційної публікації. Головним нововведенням є зміна періодичності проходження медогляду водіями транспортних засобів. Водії у віці до 55 років зобов'язані проходити медичний огляд кожні 10 років, від 56 до 75 років - кожні три роки, особи старше 76 років зобов'язані ходити до лікаря щорічно.


Водії, які працюють за наймом, зайняті у перевезеннях пасажирів та вантажів, зобов'язані проходити медогляд перед кожним виходом в рейс і після нього, пише Auto.mail.ru.
Медичне обстеження включає в себе огляд терапевта, невропатолога, отоларинголога, офтальмолога, хірурга, лабораторне дослідження крові, сечі, аналіз крові на цукор, визначення групи крові та резус-фактора, електрокардіограму.

Також слід пройти нарколога, взяти довідку у психіатра за місцем проживання. Якщо комісія вважатиме за потрібне, вона може відправити водія на додаткове обстеження.

Перед випуском водія в рейс лікар підприємства зобов'язаний виміряти тиск і частоту пульсу, перевірити його на наявність алкоголю у крові, при необхідності виміряти температуру тіла, звернути увагу на загальний стан водія.