Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

В Україні хочуть побудувати платні автодороги

В Україні будувати нові великі дороги не будуть, зате спробують врятувати старі.

Це дав зрозуміти Євген Прусенко, новий керівник "Укравтодору".

Він сказав, що в Україні добудують траси, які вже почали прокладати. Нові масштабні проекти почекають. Всі сили зараз спрямовані на ремонт доріг.

Оскільки грошей не вистачає на нові траси, "Укравтодор" пропонує, щоб дороги прокладали інвестори і брали за проїзд з водіїв плату.

Коли такі дороги з'являться в Україні, поки не знає ніхто, зараз займаються підготовкою концесійних конкурсів для їх будівництва, що передбачено Програмою розвитку економіки на цей і наступний рік.

Євген Прусенко, голова Державного агентства автомобільних доріг України, розповів на прес-конференції, що розпочато підготовку шести проектів, що передбачають будівництво платних доріг в Україні: Велика кільцева столиці, дорога Рівне-Броди-Львів-Краковець, дорога Харків-Щербаківка-Новомосковськ, дорога Київ-Одеса-Крим і дорога від Новомосковська до Криму. Щоб підготувати ці проекти, знадобиться не менше року, головне в них - економічна обгрунтованість.

Обов'язкова умова - для водіїв буде безкоштовний альтернативний шлях. Але цю пропозицію ще має підтримати Верховна Рада. В Укравтодорі вже підрахували приблизні ціни за кілометр.

"Для легкового автомобіля - проїзд в межах 30 копійок за кілометр, для вантажного до однієї гривні, так як у всьому світі. У багатьох країнах 3-8 євроцентів коштує проїзд за кілометр дороги для легкових автомобілів, а для вантажних автомобілів - це 10-12, до 15 центів за кілометр залежно від того, яка це дорога ", - повідомив голова Укравтодору Євген Прусенко.