Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Попит на приватне медичне страхування зріс на 47%

В Україні попит на приватне медичне страхування виріс на 47%. Про це повідомив Олександр Зальотов, заступник голови Ради Ліги страхових організацій України.

За його оцінкою, в 2012 році питома вага приватного медичного страхування щодо державних витрат на охорону здоров'я становила близько 2%. Понад 101 тис. підприємств, що на 46,6% більше, ніж у 2011 році, реалізували конституційне право своїх працівників на медичне страхування.

У цілому споживачами приватного медичного страхування є понад 3% громадян України. Міжнародний досвід також свідчить про високий потенціал приватного медичного страхування в системі соціального захисту населення (15-70%).

На думку фахівця, з метою подальшого розвитку приватного медичного страхування в Україні необхідно встановити економічну оцінку вартості життя людини на рівні як мінімум 1 млн грн.

Також варто провести реструктуризацію медичних установ з надання амбулаторної та стаціонарної допомоги, в т. ч. стоматології. Експерт зазначив, що державні та комунальні заклади охорони здоров'я варто перетворити на самостійні суб'єкти господарювання, які фінансуватимуться за принципом наданих медичних послуг. Необхідно провести їх акредитацію і сертифікацію, встановити медичні стандарти лікування, перелік і методологію розрахунку вартості медичних послуг, запровадити податкові пільги для роботодавців та громадян у разі придбання програм ДМС, залучити страхові організації в систему ОМС. Подібна система на сьогоднішній день функціонує в Голландії.

Крім того, необхідно ввести обов'язкове страхування професійної відповідальності медичних установ (лікарів) і обов'язкове довгострокове накопичувальне страхування життя медичного персоналу швидкої допомоги та лікарів у сільській місцевості, йдеться в повідомленні ЛСОУ.

Зазначені ініціативи спрямовані на реформування системи охорони здоров'я з найменшими втратами для бюджету і подальший ефективний розвиток на принципах страхової медицини, що сприятиме прискоренню розвитку конкурентного ринку медичних послуг, зазначив Олександр Зальотов.