Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Накопичувати собі на пенсію зможуть люди не старші 35 років

пенсіонер, пенсійне страхування, пенсіяУкраїнці перейдуть на нову систему після того, як буде закритий дефіцит бюджету Пенсійного фонду, пише газета «Сегодня».

Система страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду, при якій кожен сам заробляє собі пенсію, буде введена для українців, яким не більше 35 років.

Новий порядок запрацює з наступного року після покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Остаточна дата ще не визначена, повідомили в Департаменті надходження доходів ПФ.

Всім учасникам накопичувальної системи необхідно буде робити внески до пенсійного страхування.

Коли чекати введення другого (обов'язкового накопичувального) рівня пенсійної системи, сьогодні можна тільки гадати.

Нагадаємо, система пенсійного забезпечення в Україні складається з трьох рівнів.

Перший рівень - солідарна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що базується на принципах солідарності та субсидування та здійснення виплати пенсій і надання соціальних послуг за рахунок коштів Пенсійного фонду на умовах та в порядку передбачених Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Другий рівень - накопичувальна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах накопичення коштів застрахованих осіб у Накопичувальному фонді та здійснення фінансування витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій і одноразових виплат на умовах і в порядку, передбачених законом.

Введення цієї системи відбудеться після досягнення Україною певних критеріїв економічного розвитку. Ця система передбачає акумулювання персоніфікованої частини внесків громадян, які враховуватимуться на індивідуальних накопичувальних пенсійних рахунках і накопичуватися в єдиному державному накопичувальному фонді. Виплати з накопичувального пенсійного фонду здійснюються після виходу людини на пенсію і разом з пенсією, що виплачується із солідарної пенсійної системи з поточних надходжень, в загальній сумі забезпечать розмір пенсії на рівні більше 50 відсотків заробітної плати працівника, яку він отримував до виходу на пенсію.

Третій рівень - це система недержавного пенсійного страхування, яка грунтується на засадах добровільної участі громадян, роботодавців та їх об'єднань у формуванні пенсійних накопичень і забезпечує застрахованій особі після виходу на пенсію отримання, крім пенсії по державному пенсійному страхуванню, додаткової пенсії шляхом добровільних пенсійних внесків до недержавних пенсійні фонди, які стануть основою цієї системи, в тому числі й ті, які створені з корпоративних і професійних ознаках.

Докладніше дізнатися про накопичувальне страхування, пенсійне страхування і страхування життя можна за тел.: 050-352-85-76