Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Страхове відшкодування за смерть у ДТП має становити 3 млн грн

ДТПСтрахову суму за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю жертв ДТП, необхідно збільшити з нинішніх 100 тисяч гривень до трьох мільйонів.

Про це на міжнародній конференції з питань безпеки пішоходів і велосипедистів заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Борис Візиров.

Візиров зазначив, що життя людини в Європі оцінена в 1 млн євро.

"Беручи до уваги, що сьогодні в Україні вже регулюються вимоги потерпілих в обсягах, що значно перевищують 100 тисяч гривень, невідкладно збільшення страхової суми за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих. На моє переконання, на першому етапі її необхідно збільшити хоча б до трьох мільйонів гривень. Такий рівень фінансової відповідальності винуватця ДТП буде стримувати його від неадекватної поведінки на дорозі і стимулювати страхувати свою відповідальність ", - сказав Візиров.

Він пояснив, що сім'я, що втратила годувальника, не може адаптуватися до нових умов життя, отримавши від винуватця ДТП або від страхової компанії лише 100 тисяч.

Візиров зазначив, що життя людини в Європі оцінена в 1 млн євро.

Страховики очікують, що, якщо ліміти відповідальності за шкоду життю та здоров'ю потерпілих все ж будуть підвищені, клієнтам варто чекати зростання цін на автоцивілку.