Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Українські страховики пропонують страховку від терористичних загроз
Ще недавно застрахувати відпочинок в місцях, де трапляються масові заворушення, було неможливим.

У разі, якщо під час відпочинку в країні, виїзд у яку не був рекомендований МЗС, трапився нещасний випадок - його розглядали як форс-мажор. ро це передає "Телеграф", з посиланням на Голос Столиці.

Але страховики вирішили розширити пакет страховки через те, що, незважаючи на рекомендації МЗС не відвідувати країни, в яких зараз не стабільна ситуація, українські туристи продовжують замовляти тури, наприклад, до Єгипту.

Наталія Гудима, президент Ліги страхових організацій, розповіла: "Враховуючи ситуацію в Єгипті, який наші туристи полюбили за гарний відпочинок і куди часто їздять, українські страховики запропонували покриття, пов'язане з терористичними актами. Ми називаємо це “терористичні ризики”, і тепер до страховки людей, які виїжджають за кордон у країни, де ймовірність терористичних актів висока, додатково купується покриття, пов'язане з нещасним випадком у зв'язку з терористичним актом. Це новація страховиків, відгук на ситуацію, що склалася".

Слід зазначити, що цей вид страхування входить в пакет медичної страховки, яка є обов'язковою при виїзді в багато країн. За словами агентів, найпопулярнішим видом страховки залишається страхування багажу.