Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Скільки може коштувати страхування квартири?

В Україні забезпечення житлом - одна з найбільш складних проблем. При цьому в більшості випадків щасливі власники житлової площі не вважають за потрібне убезпечити себе на випадок непередбачених і часто катастрофічних ситуацій. А неприємності з нерухомістю в нашій країні трапляються досить часто.

Проте фінансові ринки давно і наполегливо пропонують послугу, яка покликана захистити споживача від фінансових втрат у випадку руйнування або пошкодження його житла.

Тарифи на страхування житла зараз вкрай низькі ( можуть становити 0,1-0,2 % страхової суми на рік). Але навіть при грубому підрахунку суми можуть виявитися досить значними. Якщо страхувати квартиру в Києві на її повну вартість у розмірі, наприклад, $ 100 тис., то при зазначених тарифах поліс обійдеться в $ 100-200 ( 800-1600 грн. ) на рік.

З урахуванням страхування оздоблення, побутової техніки та іншого майна зазначені суми можуть збільшитися. Причому потрібно врахувати, що в договорах, укладених в рамках програм іпотечного кредитування, тарифи найчастіше трохи вищі - 0,3-0,5 %.

У класичному страхуванні житла ціна поліса залежить від таких факторів як страховий тариф, франшиза (розмір шкоди, який клієнт зобов'язується покрити самостійно при настанні страхового випадку), страхова сума (залежить від вартості нерухомості та майна, що страхується), розташування об'єкта (наявність затоплюваних, сейсмічно небезпечних зон тощо), термін дії договору і набір ризиків, що покриваються.

Страхова компанія « Рідна» пропонує вигідні умови страхування нерухомості, майна, відповідальності перед сусідами.

Детальніше про страхові послуги можна дізнатися за тел. : ( 044 ) 425-12-90 , 425-00-95