Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Покупці автоцивілки зможуть перевіряти своїх страховиків за sms
Моторне транспортне (страхове) бюро створило реєстр страхових агентів, які продають поліси обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності. «Завдяки цьому ми зможемо нарешті дізнатися, скільки в Україні працює страхових агентів - продавців автоцивілки. Поки у нас є інформація лише про страхові компанії, а не про конкретних продавців (поліси ОСАЦВ реалізує 81 СК . - Ред.). Нова база отримає назву «Реєстр страхових агентів» і буде запущена в промислову експлуатацію 8 грудня - нею зможуть користуватися всі.

Поки вона працює в тестовому режимі: компанії вносять дані про своїх страхових агентів - формується архів», - розповіла «Вістям» в Бюро.

Головна мета творців нового реєстру - боротьба з шахрайством. За даними МТСБУ, за 2012 р. було загублено близько 150 тис. бланків полісів автоцивілки. «Дійсно є проблема з продажем шахраями населенню втрачених або викрадених полісів, і Моторне бюро намагається з нею боротися. На його сайті зараз можна перевірити поліс - досить ввести його номер. Після створення реєстру повинна з'явитися можливість перевірити ще й самого продавця страховки: упевнитися, що він - не шахрай. До того ж виростуть вимоги до кваліфікації страхових агентів, і ті будуть якісніше обслуговувати споживачів: їх змусять пройти навчання і скласти іспити», - розповіла генеральний директор Української федерації страхування Галина Третьякова.

Поки експерти скептично оцінюють ініціативу МТСБУ. «Якщо раніше люди не користувалися можливістю перевірки полісів за номером, то навряд чи зараз стануть перевіряти страхових агентів», - зауважив голова комісії зі страхування Українського товариства фінансових аналітиків В'ячеслав Черняховський.

Від Моторного бюро чекають максимально наближених до населення механізмів, що дозволяють боротися з шахраями. І як стало відомо, в МТСБУ вже серйозно замислюються про нові технології. «Розглядається варіант створення sms-сервісу для громадян. Покупець автоцивілки під час оформлення полісу зможе, наприклад, робити нам sms-запит, а ми будемо відповідати - чи числиться номер його поліса в загублених / викрадених, а також чи пройшов реєстрацію в реєстрі його страховий агент», - повідомили в Моторному бюро.

За матеріалами "Вести"