Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

ДАІ назвала найбільш непідготовлені до зими області України

Державна автомобільна інспекція оприлюднила список регіонів України, які найменш підготовлені до зимового періоду.

Зокрема станом на кінець жовтня найбільш критична ситуація склалася в Криму, Івано - Франківській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях, пише Дело.

Згідно з даними ДАІ , на кінець жовтня в робочому стані знаходилося близько 50 % наявної снігоочисної та розподільної техніки.

«Всього видано більше ніж 1,4 тис приписів на усунення недоліків , до відповідальності притягнуто 1,3 тис керівників зазначених організацій», - йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях до районного службах автомобільних доріг відсутній необхідний 10-денний запас паливно -мастильних матеріалів.

У Криму, Миколаївській, Тернопільській та Чернігівській областях цей запас становив менше 10 % від необхідної кількості.

Відомство також підкреслює, що дорожні підприємства зазначених регіонів не мають достатньої кількості переносних огороджень і необхідних дорожніх знаків для тимчасового обмеження руху у разі ускладнення погодних умов.

Згідно з даними ДАІ , на кінець жовтня в робочому стані знаходилося близько 50 % наявної снігоочисної та розподільної техніки.