Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії двох страхових компаній

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензію на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ), видану ПрАТ "Страхова компанія "Інкомстрах" (Київ), за систематичне порушення законодавства, зокрема, систематичні невиплати за страховими випадками, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в комісії

Як зазначено на сайті регулятора,  дане рішення, прийняте на позачерговому засіданні 31 жовтня, вступає в дію з 4 листопада 2013 року.

Як повідомлялося, 2012 рік компанія завершила з чистим збитком у розмірі 13,523 млн. грн , що на 92% більше, ніж роком раніше. Його активи в 2012 році збільшилися на 21,2 % - до 149, 543 млн. грн.

Власний капітал компанії збільшився на 18,8 % - до 105 141 млн. грн, статутний капітал не змінився і склав 49,280 млн грн.

Також Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії на здійснення страхової діяльності, видані ПрАТ "Благо - Страхова компанія".

Крім того, комісія виключила відомості про компанію з Державного реєстру фінансових організацій і анулювала свідоцтво про реєстрацію.

Страхова компанія "Благо" зареєстрована у формі закритого акціонерного товариства 25 лютого 1997 і спеціалізується на добровільному та обов'язковому ризиковому страхуванні.