Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії двох страхових компаній

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензію на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ), видану ПрАТ "Страхова компанія "Інкомстрах" (Київ), за систематичне порушення законодавства, зокрема, систематичні невиплати за страховими випадками, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в комісії

Як зазначено на сайті регулятора,  дане рішення, прийняте на позачерговому засіданні 31 жовтня, вступає в дію з 4 листопада 2013 року.

Як повідомлялося, 2012 рік компанія завершила з чистим збитком у розмірі 13,523 млн. грн , що на 92% більше, ніж роком раніше. Його активи в 2012 році збільшилися на 21,2 % - до 149, 543 млн. грн.

Власний капітал компанії збільшився на 18,8 % - до 105 141 млн. грн, статутний капітал не змінився і склав 49,280 млн грн.

Також Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії на здійснення страхової діяльності, видані ПрАТ "Благо - Страхова компанія".

Крім того, комісія виключила відомості про компанію з Державного реєстру фінансових організацій і анулювала свідоцтво про реєстрацію.

Страхова компанія "Благо" зареєстрована у формі закритого акціонерного товариства 25 лютого 1997 і спеціалізується на добровільному та обов'язковому ризиковому страхуванні.