Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Українські страховики назвали найбільш збиткові авто 2013 року

У цих показниках немає нічого дивного, вважають експерти. Згідно із загальнодоступною статистикою по страховому ринку України за три квартали 2013 року по частоті збитковості переважають марки автомобілів, які користуються найбільшим попитом у споживачів, і просуваються дилерами усілякими акціями, знижками, а банками - кредитними програмами. Зазвичай це автомобілі середнього класу.

Крім того, до категорії збиткових належать автомобілі, які найчастіше використовуються кур'єрськими службами і в таксі.

Водночас лідерами із беззбитковості є автомобілі преміум класу: Mercedes, Lexus, BMW. Фахівці пояснюють, що керують такими машинами, як правило, наймані водії із солідним досвідом водіння (10 років і більше). До того ж, власники дорогих автомобілів рідко звертаються в СК за незначними виплатами.

Від позиції в страховому рейтингу, так чи інакше, залежить вартість поліса. Багато СК страхують автомобілі, які часто потрапляють у аварії, за підвищеним тарифом. Деякі марки взагалі намагаються не страхувати, і відмовляють в послугах потенційним клієнтам під будь-яким слушним приводом (наприклад, виставляють нечувану ціну за поліс).

Надбавка до страхового тарифу для таких авто може варіюватися в діапазоні від 10 до 30% від базової ставки, а висока частота викрадень може додати ще 10%.

До слова, найдорожче поліси обходяться власникам моделей китайського виробництва - відразу варто налаштовуватися на додатковий тариф 25-100 %, залежно від компанії. Адже СК оцінюють не тільки частоту потрапляння в аварії, але і серйозність ушкоджень, які доводиться усувати за рахунок страховки. А машини з КНР нерідко розбиваються повністю.

За матеріалами: Корреспондент