Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Експерти розповіли про жіночі помилки за кермом

При цьому вони визнають, що ряд особливостей поведінки за кермом і критичні помилки властиві саме представницям слабкої статі. Журналісти поговорили з експертами і зібрала найоригінальніші і нетривіальні жіночі ляпи за кермом.

Професор психології з підготовки водіїв Володимир Сопів називає однією з головних жіночих помилок за кермом поїздки на високих підборах. Також у списку його спостережень цікавий факт - чим крутіше автомобіль, тим нахабніше поводиться його власниця.

Незважаючи на очевидність того, що шпильки за кермом протипоказані і можуть стати причиною ДТП, на жіночих форумах постійно йдуть баталії на цю тему. Аргументів на захист шпильок море - починаючи від «я звикла, і мені зручно», закінчуючи «якщо я поїду в кросівках, то можу забути перевзутися».

Телефонна розмова

Ще одна типова і небезпечна помилка представниць слабкої статі, на думку Сопова, розмови по телефону за кермом. «Чоловіки так не захоплюються розмовами, - вважає експерт. - На моїй пам'яті дівчина, яка говорила по телефону, виїхала на жвавий проспект і в'їхала в тролейбус, бо його не помітила».

Звичка до постійної чоловічої уваги також може зіграти з жінками злий жарт.

«Іноді, коли джентльмен бачить дівчину за кермом, він намагається її пропустити, навіть якщо їде в правому ряду, - розповідає Сопів. - Це може повторитися 5-10 разів, і тут дівчина починає думати, що так буде відбуватися постійно і всі зобов'язані пропускати її автомобіль.

Важливо пам'ятати, що ніхто тебе пропускати не зобов'язаний, якщо того не вимагають ПДР.

Холодна вода, гаряча кава і собачка

Виявилося, що в літній час саме жінки люблять ставити пляшку з водою поруч з ручкою коробки перемикання передач.

«Я сам бачив, як у критичній ситуації дівчина за кермом схопилася за пляшку і стала намагатися переключити швидкість! - говорить Сопів. - Ще одна модна звичка серед дам - однією рукою керувати автомобілем, а іншою тримати склянку з гарячою кавою. Часом це навіть гірше, ніж телефон: його в екстреній ситуації можна кинути, а склянку з окропом можна запросто пролити на себе».

Серед представниць прекрасної статі також стало модно возити з собою в автомобілі декоративних собачок без повідка.

«Це дуже погана звичка, - вважає Сопів. - Тварина не розуміє, де вона знаходиться, і постійно потребує уваги. А велелюбна господиня не зможе відмовити. У результаті увага розсіюється, і сама собачка в гіршому випадку може застрибнути куди-небудь під педалі. Її обов'язково потрібно прив'язувати за допомогою повідка».

Ніколи не поступаються

Шеф-редактор телеканалу «Авто Плюс» Олександр Добін однією з помилок прекрасних дам називає повне небажання поступатися дорогою іншим дівчатам.

«Вони ніколи не поступаються один одному, - розповів Добін. - Чоловіки можуть посунутися або пригальмувати, поступитися дорогою іншому водієві. Але коли дівчина бачить, що поруч їде «суперниця», то будь та хоч на космічному кораблі, ні за що її не пропустить”.

На думку експерта, саме дами частіше, ніж чоловіки, можуть піти з автомобіля, залишивши включеним світло. А деякі відрізняються особливою педантичністю і можуть, навіть запізнюючись на важливу зустріч, все одно заїхати перед нею на автомийку.

Паніка замість рішучості

Шеф-редактор автонапрямку у видавництві «Пронто-Москва» Олексій Могуси вважає, що багато помилок трапляються через недосвідченість, а не через те, хто перебуває за кермом. Однак він визнає, що дівчата повільніше реагують на критичні чи просто складні ситуації, які вимагають швидкого прийняття рішення, і можуть впасти в паніку.

«Наприклад, дівчата можуть дуже криво паркуватися, ставити машину на два паркувальних місця, - розповів Могуси. - Хоча моя дружина паркується краще, ніж я. Жінка на стресову ситуацію може відреагувати, як на мишу, - заверещати і впасти в ступор, коли треба, навпаки, діяти. Наприклад, залетів джміль в салон - вона кричить, махає руками, кидає, кермо, педалі, і куди там вже до дороги ... ».

Координатор руху «Суспільство синіх відерець» Петро Шкуматов впевнений, що не можна говорити про те, хто водить краще - жінка чи чоловік. Однак визнає, що є типові «жіночі» та «чоловічі» помилки.

«Вираз «переплутати педалі» підкріплюється реальними випадками, - розповів Шкуматов. - Іноді жінки замість того, щоб загальмувати, можуть закрити очі. Виходить, що багато дівчат, які недавно сіли за кермо, можуть здійснювати абсолютно не типові для чоловіків помилки. І справа не в тому, що чоловіки водять краще або гірше, просто у дівчат є свої особливості».