Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Кількість заяв про крадіжку машин в страхові компанії зросла в 5 разів

За перше півріччя кількість заяв, пов'язаних з викраденням застрахованих авто, зросла в п'ять разів у порівнянні з тим же періодом минулого року.

Про це повідомили представники кількох великих гравців на ринку автострахування, пише "Капітал".

"Щодо угонів цього року нам надійшло від клієнтів в п'ять разів більше заяв, ніж за перше півріччя минулого року", - повідомив голова правління страхової компанії Олексій Музичко.

Головною причиною такої тенденції страховики називають ситуацію в Донбасі.

"У зоні АТО не тільки заяви про викрадення, але і загальна кількість заяв від страхувальників зросла більш ніж у два рази", - визнає Музичко.

При цьому зоною АТО проблема угонів не обмежується. "У нас теж зростання заяв перевищує п'ятикратний рівень, але не можу сказати, що це пов'язано з Донбасом. Викрадати стали більше по всій Україні - багато звернень надійшло з Одеської, Черкаської, Чернігівської областей", - нарікає голова правління страхової групи Павло Царук.

Страховики поки не знають, з чим пов'язане збільшення кількості угонів в Україні. Причини можуть бути різні, адже країна, по суті, перебуває в стані війни. При цьому, за словами Царука, випадки шахрайства хоч і зустрічаються, але їх не так багато.

Страховики відзначають, що серед викрадачів найбільшою популярністю користуються позашляховики. "Багато жителів Донецької і Луганської областей, щоб уберегтися від викрадення своїх дорогих авто, сьогодні або ховають їх у гаражах, або пересідають на старі "Москвичі" і "Жигулі ". Тому кількість застрахованих у цьому регіоні автомобілів падає, оскільки старі машини немає сенсу страхувати", - розповідає президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Залєтов.

У цілому за півроку ринок автострахування просів на 25%, підрахували в ЛСОУ.

Основна причина падіння інтересу до каско - економічна: не ростуть продажі нових автомобілів, автопарк старіє, немає активного автокредитування, до того ж у багатьох людей знизилися доходи. Сьогодні населення витрачає гроші на найнагальніші потреби, до яких страхування не належить.

При цьому, за даними компанії AUTO-Consulting, у червні було зафіксовано збільшення продажів нових авто в 2,6 рази в порівнянні з травнем. Страховики називають цей підйом ситуативним. "Швидше за все, зростання продажів було пов'язане із відкладеним попитом - ті, хто хотів купити машину, в травні чекали результатів виборів", - вважає Царук. За його прогнозами, обсяги продажів нових авто до кінця року навряд чи виростуть.

В цілому, у першому півріччі виплати по каско піднялися на 10-15%, відзначають в ЛСОУ.

Автополігон рекомендує читачам, аби уникнути автовикрадення:

1. Не залишати машину на тривалий час без нагляду.

2. Використовувати по-можливості фізичні протиугінні засоби.

3. На великих паркінгах, особливо у ТРЦ, закривайте автомобіль ключем, це знизить ймовірність перехоплення коду сигналізації.

4. Якщо бачите біля автомобіля підозрілих людей, негайно телефонуйте в 102, спробуйте, не піддаючи себе ризику, підняти шум, наприклад криком "пожежа". Це швидше за все злякає викрадачів.