Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Добровольці в зоні АТО будуть застраховані

Активна участь добровольчих батальйонів в антитерористичній операції на Сході України нікого не залишила байдужим, навіть страховий ринок України.

Члени Координаційної ради Моторного (транспортного) страхового бюро України прийняли рішення, і одностайно проголосувавши «за», рекомендували Президії МТСБУ виділити Збройним Силам України кошти в межах 5 млн. грн. з Фонду попереджувальних заходів МТСБУ для здійснення страхування життя бійців добровольчих батальйонів, що беруть участь в зоні антитерористичної операції, йдеться в Протоколі засідання Коордради МТСБУ від 20 серпня.

Військові дії на Донбасі тривають вже досить довго. За даними РНБО станом на 11 серпня кількість загиблих українських військовослужбовців з початку АТО - 568, поранено - 2120 бійців.

"Оскільки на сьогоднішній день страховки передбачені тільки для військовослужбовців, а добровольці, що захищають нашу землю, не підпадають в цю категорію, ми хочемо також захистити і їхні інтереси", - заявив т.в.о. Голови Нацкомфінпослуг України Максим Поляков.

Ще в середині весни, 14 квітня, тоді ще виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов підписав указ про початок антитерористичної операції (АТО) на сході України. Тоді ж було оголошено про створення першого добровольчого батальйону "Дніпро", слідом були утворені "Донбас" і "Київ", в травні список поповнився батальйонами "Азов" і "Айдар", "Правий сектор", "Шахтарськ", "Київська Русь" та ін.

Однак питання статусу добровольчих батальйонів досі до кінця не врегульоване.

 

За матеріалами: forINSURER.com