Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Понад 80% українських водіїв попереджають один одного

Сайт AUTO.RIA.com провів опитування серед своїх користувачів з метою з'ясувати, як часто українські автомобілісти виручають інших водіїв в дорозі.

Під час опитування виявилося, що більшість водіїв допомагають своїм «колегам по дорозі» якщо не фізично, то підморгуванням фарами.

Так, однією з найпопулярніших причин для попередження на дорозі є пости ДАІ. 82% водіїв завжди повідомляють зустрічні авто про пости ДАІ, які чекають попереду.

Також в результаті опитування AUTO.RIA.com з'ясувалося, що про аварії, ДТП та інших нестандартних ситуаціях попереду на дорозі завжди попереджають зустрічних водіїв майже три чверті респондентів. Також на сигнал про відкритий багажник або поломку можна розраховувати від 84% автомобілістів. Разом з тим від 2% водіїв ніколи не варто чекати попереджень про такі речі.

При цьому зупинитися для допомоги іншим водіям готові більше половини респондентів, якщо у них є така можливість. Ще 43% зупиняються, якщо є час або настрій. А ось 5% ніколи не зупиняються, щоб злити бензин, дати необхідний інструмент або ж відбуксирувати інше авто.

Водночас автомобілісти на дорозі готові не тільки допомогти іншим водіям, а й провчити їх. Так, якщо інші водії поводяться неправильно або грубо на дорозі, практично третина респондентів нецензурно висловлюється, лається або використовує непристойний жест у бік порушника.

Також за даними опитування AUTO.RIA.com, 6% від усіх водіїв завжди порушують тишу на світлофорі гудком, якщо авто попереду затримує рух. Ще 80% респондентів роблять так, якщо дуже поспішають або ж у випадку довгої затримки.

Опитування проводилося серед користувачів сайту AUTO.RIA.com, які зазначили, що водять особистий автомобіль.

В опитуванні взяли участь 7876 респондентів з усієї України.