Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

З 2015 року в Києві почне роботу муніципальна страхова медична компанія

З 2015 року в Києві почне роботу муніципальна компанія, яка буде страхувати киян за прийнятними тарифами для отримання будь-якої медичної допомоги.

Це рішення є одним з кроків до запровадження обов'язкового медичного страхування в Україні. Про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

Поліс медичного страхування буде поширюватися на обслуговування в комунальних клініках і лікарнях.

«Поліс медичного страхування буде поширюватися на обслуговування в комунальних клініках і лікарнях. Страховик буде страхувати киян за прийнятними тарифами (50 грн. на місяць) на додаток до обов'язкового бюджетного фінансування медицини, яке виділяється на сьогодні. За нашими розрахунками, клієнтами страхової компанії стануть не менше 250 тис. киян», - заявив Михайло Радуцький.

Михайло Радуцький зазначив, що поява такої компанії не тільки позначиться на рівні оплати праці лікарів, а й страхуватиме їх і пацієнтів від можливих помилок. - «Лікар за свої послуги повинен отримувати не менше 25% від того, що оплатила компанія при настанні страхового випадку. Тоді зникне зарплата в 2,5 тис. грн. і хабарі, а оплата праці наших медиків вийде на якісно новий рівень. Крім того, ми повинні ввести таку практику, щоб у разі помилки між пацієнтом і лікарем стала саме страхова компанія, яка взяла б на себе всі зобов'язання».

«Хочу підкреслити, що всі нововведення жодним чином не стануть загрозою для працівників медичної сфери. Мова не йде про скорочення або реорганізації, а тільки про раціональне використанні наявного фонду і персоналу», - сказав Радуцький.

Нагадаємо, що Закон про загальнообов'язкове медичне страхування планується на 2015 рік, оскільки документи такого рівня не приймаються в короткі терміни і до його прийняття потрібно підготуватися.

Відповідно до програми економічних реформ на 2010-2014 роки до кінця 2014 року повинна бути завершена підготовка до запровадження обов'язкового соціального медичного страхування. І тільки після цього піде мова про прийняття закону.

 

За матеріалами: Форіншурер