Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

За 9 місяців 2014 у Києві викрали понад тисячу авто

За 9 місяців 2014 у столиці було зареєстровано 1029 крадіжок автомототранспорту. Про це повідомила прес-служба ГУ МВС України в Києві, інформує news.еizvestia.com.

Відзначається, що 20% викрадень були скоєні на території інших регіонів, зокрема Донецької і Луганської області.

«ДАІ звертає увагу на те, що останнім часом зросла кількість угонів престижних марок. Найулюбленішими моделями автомобілів в нинішньому році у зловмисників були «Toyota», «Land Rover», «Mitsubishi», «Mazda», «BMW» і «Honda».

Однак, російські ВАЗи залишилися лідером у рейтингу незаконних заволодінь - з початку року інспектори ДАІ зареєстрували 122 викрадення», - йдеться в повідомленні.

Друге місце зайняли автомобілі марки «Toyota», всього було викрадено 90 автомобілів, а третє місце поділили автомобілі марок - «BMW» і «Land Rover», зафіксовано по 30 випадків.

Злодії також звертали увагу на мотоцикли та мопеди. З початку нинішнього року невідомі викрали 127 двоколісних транспортних засобів. Серед моделей, що найбільш викрадаються, «Yamaha», «Honda», «Hyosung» і «Suzuki».

Найчастіше машини викрадали у середу, суботу і у вівторок. Як правило, автовласники позбавлялися своїх транспортних засобів вночі - саме в цей час доби зареєстровано 657 викрадень.

В трійку районів, де автовласники найчастіше залишалися без своїх автомобілів, потрапив Оболонський район. Так, на вулиці Героїв Сталінграда з початку року скоєно 17 угонів.

На другому місці - Деснянський район, де лише на проспекті Маяковського зареєстровано 9 викрадень.

Третім за кількістю викрадень став Дарницький район. З початку року автозлодії викрали на вулиці Григоренка 8 транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державтоінспекція заявила, що найчастіше в столиці викрадають машини вночі, і, здебільшого, ті автомобілі, які стоять у дворах під будинками.

Поліс автострахування КАСКО допоможе уникнути неприємностей з вашим автомобілем. Пам'ятайте про це!

Страхова компанія «РІДНА» пропонує страхування автомобілів КАСКО на вигідних умовах і гарантує чесність і своєчасність виплат.