Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

П'яні водії стали винуватцями майже 500 ДТП

Щодня інспектори ДАІ виявляють 40-45 водіїв, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, а з початку року за цей вид правопорушення відсторонений від управління 10681 водій.

У ДАІ стурбовані проблемою пияцтва за кермом - за твердженням правоохоронців, вона не втрачає своєї актуальності на дорогах столиці. Любителів "хмільних рейсів", як правило, не зупиняє ймовірна зустріч з інспекторами ДАІ і перспектива великого штрафу (від 3400 до 5950 грн) або позбавлення права на керування від 1 до 3 років (згідно ст. 130 КпАП України). При цьому, кожен водій, безумовно, знає, що на підпитку за кермо сідати не можна.

Державтоінспекція Києва в черговий раз нагадує всім водіям, що вживання алкоголю і водіння автотранспорту - несумісні речі, які можуть призвести до негативних наслідків. Водіння в нетверезому стані - загроза для життя пішоходів, пасажирів і самих водіїв. Тому потрібно бути відповідальними, дисциплінованими, сумлінно дотримуватися Правил дорожнього руху і за жлдних обставин не сідати за кермо в нетверезому стані.

 

За матеріалами: Автоцентр