Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

У нетверезих водіїв хочуть забирати права назавжди

Державна автомобільна інспекція України ініціює посилення відповідальності за водіння в стані алкогольного сп'яніння.

Про це на прес-конференції повідомив начальник департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Та відповідальність, яка зараз є за водіння в стані алкогольного сп'яніння ... ну це смішно. Тому ми готуємо таку пропозицію до Верховної Ради», - сказав Сіренко.

За його словами, повинні бути більш жорсткі заходи, аж до довічного вилучення водійських прав.

Як відомо, на сьогодні водіння в нетверезому стані карається штрафом від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3,4 тис. грн до 5,9 тис. грн) або позбавленням права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративним арештом на строк від 7 до 10 діб.

Повторне протягом року порушення закону може позбавити водія права водіння на термін від двох до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу, або адміністративний арешт на строк від 10 до 50 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Також ДАІ України ініціює введення відповідальності за їзду на автомобілі з шинами не відповідно до сезону.

СК "Рідна" закликає водіїв бути уважними за кермом і відповідально ставитися до керування транспортним засобом. Це вбереже життя і застереже від фінансових збитків.