Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

В Україні буде введене повноцінне медичне страхування

В Україні буде введене медичне страхування, яке дозволить ефективно витрачати бюджетні кошти, що виділяються на систему охорони здоров'я, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми декларуємо те, що в Україні буде введено [обов'язкове] медичне страхування - повноцінне медичне страхування. У країні немає безкоштовної медицини - це брехня. Кошти, що виділяються на медицину, йдуть у повітря і до людей не доходять, вони за все платять самі. Саме тому бюджетні витрати на систему охорони здоров'я повинні отримати ефективне використання шляхом прийняття закону України про медичне страхування».

Яценюк зазначив, що де-факто безкоштовна медицина в країні відсутня, а 8% від ВВП, що виділяються на охорону здоров'я, не забезпечують надання людям нормальної медичної допомоги.

Крім того, Яценюк зазначив, що для оптимізації мережі медичних закладів уряд внесе у Верховну раду зміни в закон про державно-приватне партнерство.

Нагадаємо, що Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, торкаючись теми страхової медицини, відзначив раніше, що найближчим часом він представить Кабінету міністрів стратегію реформування системи охорони здоров'я України, яку необхідно буде реалізувати в найближчі роки.

«Зараз ситуація в українській економіці дуже важка, а лікарні перебувають на держфінансування. Це означає, що використовувати наявні кошти потрібно ефективно. Але ефективно - не означає скорочувати й урізати, потрібно шукати альтернативні джерела фінансування, необхідно відкривати систему», - заявив міністр.

Олександр Квіташвілі зазначив, що він зараз не бачить готовності України повністю переходити на страхову медицину, бо зараз більше коштів витрачається на збереження інфраструктури, а не на сервіс.

«У таких умовах не погодиться працювати жодна страхова компанія. Для розвитку страхової медицини в Україні потрібен комплексний підхід до реформ. Наприклад, провести податкову реформу, і дозволити компаніям і підприємствам відносити витрати на медичне страхування своїх співробітників у витратну частину», - заявив міністр охорони здоров'я.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна