Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Страховий ринок України стане більш прозорим

Відповідно до прийнятого 15 січня 2014 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації", страхові компанії України, починаючи з 1 січня 2016, повинні будуть оприлюднювати відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу, про відокремлені підрозділи, видані ліцензії і дозволи, річну фінансову та консолідовану фінансову звітність, відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, введення процедури санації; рішення про ліквідацію страховика, іншу інформацію про страхові, яка підлягає оприлюдненню відповідно до закону.

Про це повідомив Президент Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов.

Страховики будуть зобов'язані розкривати на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг, а також на власних веб-сайтах відомості про власників істотної участі (у тому числі про осіб, що здійснюють контроль за страховиком).

Законом також закріплюється, що страховики, створені у формі акціонерних товариств, додатково розкривають інформацію як емітенти відповідно до вимог законодавства про цінні папери. При розкритті інформації необхідно дотримуватися вимог законодавства про мови.

На думку Президента ЛСОУ, зазначені зміни сприятимуть підвищенню довіри населення до страхування, зростанню інвестиційної привабливості вітчизняного страхового ринку та його конкурентоспроможності.

Це ще один успіх представників реального ринку страхування з детінізації галузі та виведення на «чисту воду» неблагонадійних страховиків, вважає Олександр Залєтов.

 

За матеріалами: Tristar