Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Обов'язкове медичне страхування можуть ввести з 2018 року

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало для публічного обговорення доопрацьований проект Закону про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування (далі - ОМС).

Згідно із проектом, загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування є складовою частиною системи загальнообов'язкового державного соцстрахування.

Серед принципів ОМС - солідарність і субсидування, тобто, умови страхування не залежать від стану здоров'я і доходів застрахованих осіб.

Передбачається, що до видів медичної допомоги, які фінансуються за кошти ОМС, належать:

- Медична допомога у зв'язку із хворобою, індивідуальною профілактикою хвороб, травм, отруєнням та іншими розладами здоров'я, запобіганням загострення хвороби, переходом гострих хвороб або інших розладів здоров'я у хронічну чи більш важку стадію, і у зв'язку з плануванням сім'ї;

- Медичну допомогу у зв'язку з вагітністю, пологами та їх наслідками;

- Послуги з видачі в установленому законодавством порядку відповідних медичних документів.

Конкретні види медичної допомоги, що фінансуються по ОМС, визначатимуться окремим законом, що приймається щорічно одночасно з прийняттям Держбюджету.

Встановлений і перелік послуг, які за рахунок коштів ОМС не надаються. Зокрема, це послуги з надання психіатричної, наркологічної медичної допомоги, діагностики та лікування інфекційних хвороб, у тому числі тих, що передаються статевим шляхом та ВІЛ/СНІДу, в державних та комунальних закладах охорони здоров'я; послуги з трансплантації органів; з проведення судмедекспертизи; послуги з надання екстреної медичної допомоги тощо.

Застраховані по ОМС отримуватимуть посвідчення, яке зобов'язані пред'являти при зверненні за отриманням медичної допомоги.

Також у проекті детально розписані права і обов'язки застрахованої особи та страхувальника, відповідальність усіх сторін.

Передбачається, що ОМС здійснюватиме Фонд медичного страхування України.

У законопроекті йдеться, що розмір страхових внесків встановлюється щорічно Верховною Радою.

У МОЗ вважають, що вступити в силу Закон повинен з 1 січня 2018 року.

За матеріалами: Юрліга