Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Водієві на замітку: Як уникнути аварійних ситуацій на складних ділянках дороги

Як початківцю, так і досвідченому водієві слід знати, які ситуації можуть призвести до аварії і як їх уникнути. Ось кілька порад від експертів.

Найбільш небезпечними ділянками на дорозі є спуски, звуження, а також підйоми. Не просто керувати автомобілем на звивистій дорозі.

Фахівці рекомендують звертати увагу на швидкість автомобілів, що рухаються в потоці на небезпечних ділянках.

Під час їзди по довгому крутому спуску, не бажано включати колісне гальмо занадто часто. Це може призвести до перегріву гальмівних барабанів.

Спуски і повороти, які за статистикою є ділянками підвищеної аварійності, також вимагають пильної уваги. Під час їзди необхідно правильно підібрати режим руху. На різких спусках краще пригальмувати.

Під час наближення до ділянки звуження слід знизити швидкість. Раптові звуження дороги, які не завжди проглядаються здалеку, часто провокують аварії.

Переїжджаючи в інший ряд, важливо розрахувати відстань між автомобілями, щоб уникнути зіткнення.

Фізіологія людини влаштована таким чином, що сприйняття ширини дороги безпосередньо залежить від того, наскільки високі будівлі, що стоять обабіч. Тому варто врахувати те, що на різних ділянках ширина буде сприйматися по-різному.

Про дефекти дороги

Насправді, дефекти, які видно неозброєним оком, не так небезпечні для водія. Виступаючу ямку можна просто об'їхати. А ось приховані дефекти можуть серйозно нашкодити. Один з найбільш поширених дефектів більшості доріг - хвилястість. У ситуації, коли автомобіль потрапляє на таку ділянку дороги, можна втратити управління.

Хвилястість поверхні. Регулярно поздовжня і поперечна хвилястість провокує аварійні ситуації. Поздовжню хвилястість можна помітити не відразу. Тільки при виїзді на таку дорогу, водій помічає неполадки.

Будьте уважними і обережними за кермом на будь-якій дорозі!