Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Підвищення виплат по ОСАГО можуть відкласти на невизначений термін

Підвищення максимального розміру виплат по ОСАГО в два рази з 1 листопада може бути відкладено на невизначений термін.

Державна регуляторна служба не поспішає виносити позитивний вердикт по прийнятому Нацкомфінпослуг рішенню, пише видання FinClub.

"Офіційна відмова нам ще не прийшла, але служба постійно вигадує якісь зауваження. Якщо ми не встигнемо до 1 листопада узгодити документ у всіх інстанціях і зареєструвати його в Міністерстві юстиції, нам доведеться заново його готувати, погоджувати всередині комісії, виносити на обговорення, стверджувати, реєструвати ", - зазначив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

Одним із зауважень держслужби стало те, що в законі про ОСАЦПВ прописані чинні ліміти, тому й нові ліміти необхідно прописати в законі. "Ми їм відповіли, що в тому ж законі зазначено, що комісія має право змінювати ліміти своїми нормативно-правовими актами. Після цього від нас зажадали обґрунтування, чому ми підвищуємо тарифи саме в два рази. Потім поцікавилися, чому ми підвищуємо ліміти без перегляду тарифів", - сказав Залєтов.

Нагадаємо, рішення про підвищення лімітів відповідальності в два рази Нацкомфінпослуг прийняла наприкінці липня з другої спроби.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ